شرکت زردان

تولید کننده زرده پاستوریزه تخم مرغ ، سفیده پاستوریزه تخم مرغ ، مخلوط پاستوریزه تخم مرغ

درباره ما

شرکت امگا گستر سپاهان در سال 1389 تاسیس و پس از یکسال کار کارشناسی و آماده سازی طرح توجیهی و همچنین ظرفیت سنجی بازار ، عملیات ساختمانی خود را آغاز نمود .

این واحد در سال 1392 با اخذ مجوز از سازمان غذا و داروی استان اصفهان تولید آزمایشگاهی خود را آغاز و پس از نظر سنجی از مشتریان به ولیدان انبوه رسید. این واحد با استفاده از کارشناسان مجرب و همچنین ماشین آلات بسیار مرغوب و تمام اتوماتیک و آزمایشگاه مدرن اقدام به تولید محصول تخم مرغ پاستوریزه در سه شکل زرده پاستوریزه تخم مرغ ، سفیده پاستوریزه تخم مرغ و مخلوط پاستوریزه تخم مرغ می نماید.

مزایای استفاده از تخم مرغ پاستوریزه بسیار گسترده است و از نظر بهداشتی و اقتصادی مزایای زیادی برای واحد های صنایع غذایی ایجاد می کند . همچنین نگرانی در رابطه با آلودگی ها از جمله اسلمونلا ، کلی فرم ، اشرشیا و ... را مرتفع کرده و با کیفیت بالای خود کیفیت محصولات صنایع غذایی را بسیار ارتقاء میبخشد.

ازجمله مزایای پاستوریزه میتوان به موارد زیر اشاره کرد

1. عدم استفاده از کارگر زیاد برای شکستن تخم مرغ در واحد های بزرگ صنایع غذایی

2. دفع حشرات که با کارتن های تخم مرغ وارد سالن های تولید میشوند.

3. بار میکروبی بسیار پائین محصول

4. استفاده آسان از محصول و بالا بردن میزان تولید و بسیاری مزایای دیگر که واحد ها پس از استفاده می توانند به آن دست یابند

تخم مرغ پاستوریزه در صنایع کیک و شیرینی ، فرآورده های گوشتی ، غذاهای آماده ، سس مایونز کاربرد زیادی دارد و توصیه سازمان غذا و دارو بر استفاده از این محصول می باشد. واحد های تولیدی باید از تخم مرغ پاستوریزه استفاده نمایند و شکستن تخم مرغ با دست و استفاده از محصولات دبه ای به صورت کامل ممنوع میباشد. امید است این شرکت بتواند در بالابردن سطح بهداشت جامعه قدم هایی بردارد و کمک کند تا مردم غذا های سالمتری مصرف نمایند.